Квартири покращеного планування

Декабрь/09/2016 12:25 - Гость

Ринок нерухомості незмінно радує покупців різноманітністю пропозицій на будь-який смак: класичне планування, поліпшені варіанти, дворівневі об'єкти. Як же вибрати краще, і якими особливостями володіють квартири поліпшеного планування в новобудові?

Квартири покращеного планування: особливості

Якщо нерухомість купується не як об'єкт інвестицій, з метою подальшого продажу або ж здачі в оренду, а для постійного проживання, то планування відігрує найважливішу роль. Обрана квартира повинна бути зручною для майбутніх власників, а це можливо лише в тому випадку, якщо і кімнати, і нежитлові приміщення, грамотно і раціонально розташовані. Всім цим вимогам на 100% відповідає житловий комплекс «Традиція» від компанії-забудовника «Інтергал-Буд» — http://tradicia.kiev.ua/ua/complex/about/.

Сучасні будинки — це можливість забути про невеликі санвузли, в яких насилу можна пересуватися, невеликі темні передпокої, мініатюрні кухні, прохідні кімнати або ж приміщення нестандартної форми. Покращене планування має на увазі створення дійсного зручного житла: прямокутних кімнат з достатніми габаритами, просторих кухонних приміщень, віталень, ідеальних для сімейних посиденьок. Санвузол має бути просторим, розділеним з ванною і зручно розташованим.

Переваги і ціни

Ще один плюс на користь покупки саме квартир поліпшеного планування — наявність численних підсобних приміщень. Це гардеробні, комори, вбудовані шафи — завдяки наявності додаткового місця, можна без особливого клопоту розмістити все необхідне.

Ключовою особливістю таких об'єктів нерухомості є наявність вишуканих французьких балконів, а також засклених лоджій. Завдяки використанню в будівництві надійних і якісних сучасних матеріалів, незалежно від погоди за вікном, в приміщеннях завжди панує оптимальний мікроклімат і підтримується комфортна температура.

Що ж стосується вартості, то така квартира обійдеться лише на декілька відсотків дорожче, ніж аналогічний стандартний варіант. Але при цьому якість житла набагато вище, а тому, подібне придбання дійсно варто всіх витрачених на нього коштів.

Найдешевше купувати нерухомість від забудовника на початковому етапі будівництва — це найбільш вигідна пропозиція. До того, як будівля буде передана в експлуатацію, ціни будуть на порядок нижче. А тому можна відмінно заощадити, не жертвуючи при цьому якістю.

Основні плюси квартири поліпшеного планування: раціональне розташування кімнат, наявність лоджії, а також допоміжних приміщень. При цьому габарити такої нерухомості достатні для комфортного проживання, стелі високі, а з вікон відкривається чудовий вид. Це покупка для тих, хто надає перевагу найкращему, піклуючись про власну зручність та якість свого життя.

 

Квартири покращеного плануванняПросмотров: 3110